تماس با ماتلفن تماس : 02145521

خرما خاصویی ، قیمت خرمای خاصویی در تهران ، فروش خرمای خاصویی ، خرمای آلویی ، خرما خاصویی جم

خرمای خاصویی

خرمای آلویی یا خرمای خاصویی طعم فوق‌العاده‌ای دارد. برای برخی از افراد خرمای خاصویی خوشمزه‌تر از خرمای پیارم اما خب خیلی ارزان‌تر. خرمای خاصویی ریزتر سایر انواع خرما است،

اندازه‌ی آلو با شکل و شمایل شبیه آلو. نخلستان های خرمای خاصویی در خیلی از مناطق ایران هست. درمناطق خرماخیز هرمزگان، خوزستان و بوشهر بیشتر است . از مهمترین ارقام بهبهان (خوزستان) است. خرمای خاصوئی رقمی مرغوب است و میوه ای بسیار شیرین دارد.

رنگ میوه قرمز واندازه آن کوچک است. در فسا به این رقم خرما خاصی می گویند و از نظر مرغوبیت در شهرستان از خرماهای درجه دو محسوب می شود. در بهبهان نیز به همین نام خاصی  نامیده می شود. قابلیت نگهداری آن بسیار بالا است. قیمت خرمای خاصویی نسبتا مناسب تر است. برای دانستن قیمت روز خرمای خاصویی به صفحه قیمت خرما مراجعه نمایید.

خواص خرمای خاصویی:

خرما آلویی که از خاص ترین ارقام خرمای برداشت شده از مناطق جنوبی ایران می باشد، توانسته در چند سال اخیر مشتری های زیادی را به سمت خود جلب کند.خرما آلویی که به خاطر شکلش شبیه به آلو می باشد، به این نام شهرت گرفته است. این خرما که در بازار داخلی کمتر شناخته شده، فقط کسانی که به صورت تخصصی روی محصول خرما کار می کنند این نمونه خرما را میشناسند. اما به دلیل مزه خوبی که دارد و شکل خاصش، کسانی که تنها یکبار این میوه را بخورند از طرفداران این نمونه خواهند شد.

خرمای آلویی یا خاصویی از بهترین نوع این خرما ، در وزن های 6 الی 10 کیلو انتخاب و پس از آزمایشات فراوان در بسته بندی های مناسب و کاملاً بهداشتی تهیه و توزیع می گردد.

تصاویر