تماس با ماتلفن تماس : 02145521

صادرات خرما به روسیه ، صادرکننده خرما ایران به روسیه ،صادرکننده خرما به روسیه

یکی از جذاب ترین و پر مصرف ترین محصول کشاورزی ایران برای روسیه و کشورهای پسا شوروی صادرات خرما به روسیه میباشد با توجه به موقعیت جغرافیایی و آب و هوای کشور روسیه امکان کشت خرما وجود ندارد

 و مردم این کشور ها به ارزش بالای غذایی خرما پی برده و سرانه مصرف خرما نیز در روسیه بسیار بالاتر از میانگین جهانی میباشد

وجود جمعیت 25 میلیونی مسلمان در روسیه نیز یکی دیگر از دلایل تقاضای بالای خرید خرما به خصوص در ماه رمضان است .

شایان ذکر است میزان قابل توجه ای از صادرات خرما به روسیه در صنایع تبدیلی و صنایع غذایی استفاده میشود

بیشترین میزان خرمای صادراتی ایران به روسیه از نوع خرمای کبکاب ,خرمای  کلوته , خرمای مضافتی و خرمای سایر (استعمران )میباشد.

خرمای کبکاب , خرمای کلوته , و خرمای سایر (استعمران) بیشتر به صورت خشک در بسته بندی های 10 کیلوگرمی و پارافین زده شده (پارافین خوراکی) به روسیه صادر میشود.

مرکز تره بار و مواد غذایی فود سیتی food city این زمینه را فراهم کرده تا بازرگانان  قرار داد. این مرکز تازه تاسیس با مساحتی نزدیک به 95 هکتار، بزرگترین مركـز عمده فروش مـواد غذايی روسـيه و حتی  اروپا است که سالانه دو میلیون و پانصد  تن محصول غذایی در آن به فروش می رسد. در ايـن مرکز  تمامی اجـزای لازم بـرای به دست آمدن  موفقيـت از جملـه تـداركات، حمـل و نقـل، تجـارت و ناوبـری مناسـب ایجاد شده . این مرکز، یکی از عمده مزیت های فودسیتی، سـهولت دسترسـی به مجموعه در شهر مسکو، امکان سـازماندهی عمده فروشان و خریداران در یک مجموعه واحد، تنوع بالای محصولات، عرضۀ تمامی محصولات در تمام طول سال و در همه فصول، مکانیسم تنظیم خودکار قیمت ها بر اساس رقابت عرضه کنندگان، سازماندهی مناسب روند خرید و فروش، امکان انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا در خود مجموعه، امکان تخلیه و بارگیری محصولات در تقریبا تمامی اوقات شب و روز و در هفت روز هفته (بدون تعطیلی) است.

جهت کسب اطلاع از آخرین وضعیت صادرات خرما به  روسیه و کشور های cis مجوز های لازم جهت صادرات به روسیه آخرین قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

تصاویر